Mājas pārbaudes un Ķīnas ģipša kartona plāksnes problēmas

Ja Jums vēl nav pārliecināts, cik svarīgi ir, lai būtu mājās, pārbaudīti, pirms iegādāties to, šeit ir viens galvenais iemesls: ķīniešu ģipša kartona plāksnes. Iespējams, esat dzirdējuši par to par jaunumiem, bet cik nopietni tas ir?

Ģipša kartona plāksnes importētas no Ķīnas, galvenokārt no 2001. gada līdz 2007. gadam, ir saknes problēmu. Tomēr, slikti veikti ģipša kartona plāksnes šajā valstī var būt problēma. Lai gan nozīmīgākās problēmas radās dienvidaustrumos, īpaši Florida, ziņots jautājums 32 valstīs, Vašingtons, un Puerto Riko.

Siltuma un mitruma cēlonis tas bojāts ģipša kartona plāksnes atbrīvot gāzes, piemēram, sērūdeņradi, kas rada smaku, piemēram, puvušu olu. Gāzes arī nerūsē vara un citu metāla virsmām. Tā rezultātā var tikt bojāts gaisa kondicionieris, elektroinstalāciju, santehniku ​​un citas tehnikas un elektronikas. Dūmu detektors var pamest darbu. Pat sudraba rotaslietas kļūst melns.

ķīniešu ģipša kartona plāksnes ir ļoti irdena. Tas nozīmē, ka mazas daļiņas var viegli kļūt atdalījās ar nelielu berzi. Daļiņas nokļūst plaušās. Tas var radīt problēmas arī atbrīvojoties ģipša kartona plāksnes ir. Ziņots veselības problēmas kā apgrūtināta elpošana, galvassāpes un deguna asiņošana.

Diemžēl, līdz šim nav pierādīta sanācija protokols, kas nozīmē, ka nav viens labs risinājums. Viens uzņēmums apgalvo, hlora dioksīds būs attīrīt ēkas satur ķīniešu ģipša kartona plāksnes. Tomēr Ģenerālprokuratūra Floridā brīdina par vairākiem maldinošas prakses mērķauditorija ir mājas īpašniekiem, piemēram, viltus testu komplektu, mājas pārbaudes piedāvājumiem, ozona ģeneratoru un ķīmisko tīrīšanas.

Šie brīdinājumi norāda, ka klātbūtnē bojāts ģipša kartona plāksnes nevar noteikt, testējot mājas gaisu, vai labots ar ķīmisku aerosolu vai ozona ģeneratoru. Tas padara atrast kvalificētu, zinoši mājas inspektors vajag uzsākšanai nosaka ceļu, lai atrastu ķīniešu ģipša kartona plāksnes un atrisināt problēmu.

Lūk mazliet vairāk fona. Ģipša kartona plāksnes ir kopējā celtniecības materiāls parasti sastāv no slāņa ģipša balstītu ģipša presēta starp divām biezām papīra lapām. Tas ir tad žāvē krāsnī. Importēto ārzemju ģipša kartona plāksnes būvniecības buma no 2004. Turklāt laikā, daudzas viesuļvētras Dienvidaustrumos no 2004-2005 izraisīja deficītu amerikāņu darītas ģipša kartona plāksnes.

Problēmas ir attiecināti uz lietošanu vieglo pelnu importētie ģipša kartona plāksnes, kas noārdās siltuma un mitruma. Amerikaņu ģipša kartona plāksnes izmanto pelni, pārāk, bet ražošanas procesā izmanto rada tīrāku produktu.

Tas ir iespējams, ka mājas ir būvētas ar ģipša kartona plāksnes no vairākiem avotiem. ģipša kartona plāksnes parasti ir avots uzdrukāts uz muguras. Ir svarīgi atzīmēt, ka ķīniešu ģipša kartona plāksnes var marķēt vai nav marķējuma vispār.

Kā jūs varētu gaidīt, ķīniešu ģipša kartona plāksnes problēma rada visu veidu finanšu un juridisko problēmām mājas īpašniekiem. Valdība apzinās problēmu un ir sākusi veikt noteiktas darbības ..

2009. gada novembra beigās Patēriņa preču drošības komisija (CPSC) izdeva ziņojumu atrast saikni starp Ķīnas ģipša kartona plāksnes, sērūdeņraža un koroziju metāliem mājās. Šie rezultāti būtu iespēju valsts aģentūras “attīstīt protokolus, kas identificē mājas ar šo kodīgs vidi un noteiktu efektivitāti sanācijas metodes. Citiem vārdiem sakot, viņi strādā uz problēmu, bet ir nepieciešams vairāk pētījumu, tostarp jomā veselības problēmas.

2009. gada maijā pārstāvju palāta pieņēma rezolūciju, lai mudinātu bankas un hipotēku pakalpojumu sniedzējiem, lai strādātu ar ģimenēm, kuras skar piesārņots ģipša kartona plāksnes. Viņi arī jautā departamenta Mājokļu un pilsētas attīstības ( HUD) pētīt ķīniešu ģipša kartona plāksnes problēmu.

lai gan CPSC saka ne tik daudzās mājās ir skārusi tik agri aprēķini norādīts, desmitiem tūkstošu māju ir piesārņoti. Sakarā ar nopietnību problēmām, ko rada ķīniešu ģipša kartona plāksnes, tas ir svarīgāk nekā jebkad ir mājas pārbaudes darīts mājās jūs vēlaties iegādāties. Varbūt jums ir aizdomas, ka problēma mājās, kur tu dzīvo tagad. Paskaties uz cienījamu, zinoši mājas inspektora pirmajiem soļiem, lai atrastu un atrisinātu Ķīnas ģipša kartona plāksnes problēma.

jūs esat rūpīgi atlasīti mājās jūs pērkat. Pārliecinieties, ka jūs esat tik uzmanīgs, izvēloties savu mājas inspektors. Nevajag iestrēdzis maksājot remontam neatbildētos ar ātru mājas pārbaudes.