Pludmales Kāzas un kā tas izplānot

Pludmalē kāzas bieži vien tiek uzskatīta un uzskata par visvairāk romantisks uzstādījumu uzņemt ka ļoti īpašu dienu savā dzīvē. Nav nekas vairāk brīnišķīgi nekā stāvot zem elpu debeszils debesis, bet skaidrs tirkīza ūdeņi laizīt kājas un nodrošināt eksotisku fonu, kā jūs apmainītos ar jūsu solījumus. Vai jūs nolemjat ir pludmales kāzas tikai par ainavu, vai arī jūs izlemjat, ka tas ir daudz lētāk, nekā nodarbojas ar ekstras no kapelas un uzņemšanas zālēs, plānot savu pludmales kāzas arī prasa laiku un būtu jāorganizē labi.

Vai esat nolēmis par tēmu vēl? Kāpēc ir tēma, ja tas jau ir pie pludmales? Tieši tāpēc, ka tas ir pludmales kāzas nenozīmē, jūs nevarat pievienot mazliet aromāts, lai padarītu to atšķirīga un unikāla.

Jūs varat izlemt, lai padarītu to Havaju tēmu kāzas komplektā ar līgavaiņa vedēju valkā ziedu krekli un meitenes tērpušies lejās un zāles svārki. Jūs varat iet uz serfera iezīmes, kur kāzu vietne var būt dekorēti ar sērfošanas posteņiem. Neaizmirstiet tropu, Karību vai navigācijas tēmas. Daži no jūsu viesi var iegūt trecienu no spēlēt pārgerbšanu un izskatīties jūras vīriešiem vai pirāti.

Padariet jūsu ielūgumus unikāls. Nevis parasto papīru un aploksni, jūs varat izmantot mākslīgās gliemenēm, zvaigzne un pievienots satur visu svarīgo informāciju par jūsu kāzām. Saskaņā ar tēmu, mēģiniet ielūgumu pudelēs, kur krāsainas pudeles (parasti plastmasas) ir piepildīta ar smiltīm ar savu kāzu ielūgumu atsūtīt laikā. Tas ir jautri veids, kā iegūt viesi dūc savu lielo dienu.

Par apaviem, nav jēgas valkāt augstpapēžu kurpes uz pludmali. Tas ir grūti pietiekami vienkārši staigājot basām kājām! Tomēr, tas ir jautri, kam pludmales kāzas. Nav noteikumu, lai jūs varētu izvēlēties valkāt apavi, vai arī iet basām kājām, bet aksesuāri ar kāju rotaslietas, kas piesaista uzmanību ar savu potīti vai pirkstiem. Pats par sevi saprotams, ka kļūst patiešām labu pedikīru palīdz!

Lemjot par pārtikas produktiem, kas apkalpo kāzās, iet ar grilētu gaļu un tropu pārtiku. Trauki piemēram kabobs, kas var sastāvēt no dārzeņiem, augļiem, liellopu gaļas, vistas, kalmāru vai zivis, vienmēr ir treciens ar viesiem. Jūs varat arī kūka ar garšu, kas novirza arī tropu iestatījumu, piemēram, ananāsu, mango un atslēgu kaļķi. Vēl viens treciens ar viesiem ir ar augļu iesmērēt un kokteiļus. Tie ir priekšmeti, kas var atdzist viesus it īpaši, ja tas ir īpaši karsta diena.

Mūzikas izvēle būtu jautri un viegli iet. Tā vietā, lai iet ar tradicionālo kāzu martā dziesmas, piemēram, “Šeit nāk līgava”, mēģiniet regeja ritmu ar dzīvo mūziku spēlē tērauda tvertņu un bambusa flautas sniegta. Ja jūs nevarat atļauties tie, saņemt DJ, kas sniegs klasiskās salu melodijas serenāde jums un jūsu viesiem.