Saglabājiet klients apmierināts: tiešsaistes pasūtījumu izsekošana

Ir visi sīkumi veidu pārdošanai pasaules tīmeklī – viss no pakalpojumu informācijas produktu, piemēram, apavus, grāmatas, rotaslietas – Jūs nosaukums tam . Tātad, ja jums ir garāža pilna ar vienreizējās termometru, un jūs plānojat pārdot mājas medicīnas preces tiešsaistē, jūs labāk saņemt savu rīkojumu izpildes sistēmu atbilstoši pirmajā.

Tas nav tik vienkārši, kā izskatās.

Ja jūs uzglabāt savu inventāru

Tas aizņem telpu, lai uzglabātu produktus -? pat maziem produktiem. Vai esat domājuši par to, kur jūs varēsiet saglabāt šos kastes nieciņiem? Vai jums ir istabas jūsu mājās? Ja tā, tad ir tā, ka inventarizācijas gatavojas palikt drošu un sausu (daži pagrabiem plūdus, kad tas neliels daudzums!)? Vai jūs plānojat, lai varētu nokļūt uz virtuvi čaukstēt vakariņas? Ir viens no jūsu bērniem dodas gulēt uz grīdas?

Daudz mazu tīmekļa urs neņem vērā tieši tur, kur viss, kas inventāra gatavojas glabāt, un vairumā gadījumu, saglabājot savu inventāru jūsu mājās ir (maksās naudu, jo jums ir nopirkt mazākās partijās un (viens lielas galvassāpes par jums un jūsu ģimenei.

Ja ēdamistaba galds ir jūsu kuģniecības un saņemšanas departaments, pusdienas laiks vienmēr būs piedzīvojums.

Noteikt, cik daudz vietas jums būs nepieciešams. Tālāk, cik daudz papildu vietas jums ir mājā? Ja inventarizācijas nederēs, laiks pāriet plānot B = īri uzglabāšanas vietu.

Veikt dažas zvanus uz vietējiem rentas uzglabāšanas vietās tuvākajām un iegūt citātus par izmaksām uz vienu kubikmetru kājām. Vienmēr jautāt par izmaksām par vienu kubikmetru kājām, lai jūs varētu salīdzināt ābolus ar āboliem . Dažās uzglabāšanas vietām ir “mazs”, “vidēja” un “liels” kosmosa likme, lai jūs nezināt, ko jūs maksājat par.

Cik daudz laika jums?

Pieņemsim, ka jūs saņemsiet vidēji 20 pasūtījumiem dienā – pietiekami, lai saglabātu jums iet, bet jūs nesaņemat bagāts uz 20 pārdošanas dienā (ja vien jūs pārdodat Pikaso gravīras no brīvās istabas. Veiksmi ar šo)

20 rīkojumi dienā izklausās diezgan labi -., Līdz jūs izrēķināt izmaksas atrast, uzskaites, iepakošanas un kuģniecības šos 20 pasūtījumus no pirmdienas līdz … labi, ja jūs esat laimīgs , jums tiks kuģniecības vai iepakošanas katru dienu -., un tas ir, ja jūs esat laimīgs

Bet pagaidiet, tur ir citas lietas, kas jums jādara katru dienu, lai laiks, kas nepieciešams, lai sakravāt šos 20 pasūtījumus, piestiprināt etiķetes, ievadiet nosūtīšanas datumu savā datorā, braukt uz pasta nodaļu, jāgaida rindā, braukt mājās no pastam – tas ir tikai par laiku, bērni saņemtu no skolas, un tur iet savu “brīvo” laiku -, kad jūs ” pavadīt ēka savu biznesu 2000 pasūtījumiem dienā

Tagad ar 2K pasūta dienu, jums tiešām ir kuģniecības problēmas, bet to, ko jauku problēma ir -. it īpaši, ja jūs esat tikko sācis savu tiešsaistes bizness. Ja jūs saņemat 2000 pasūtījumus dienā, jūs esat ieguvuši dažas iepakošanas darīt. Tu esi arī viens no laimīgo tīkles uzņēmumu īpašniekiem, kuri skāra digitālo māte lode.

Kad esat uzņēmums CEO un glabātājs, laiks ir nauda, ​​un jūs nevēlaties, lai atkritumi vai nu tā, kā jūs augt, jūs gatavojas nepieciešama palīdzības no ārpuses, lai tiktu galā ar aizvien lielu skaitu ikdienas sūtījumu.

Dabūt daudz naudas, arī?

ir uzņēmumi, kas nedara neko bet aizpildīt rīkojumus par daudz dažādiem klientiem. Viņi aicināja piepildījumu māju, jo tas, ko viņi dara. Izpildīt pasūtījumus – savu pasūtījumu -., Un rīkojumi dažiem tūkstošiem citu uzņēmumu, kā arī.

Lai izveidotu tīmekļa panākumus atkārtot bizness ir gandrīz dota. Jūs vēlaties, ka tas pats, laimīgs klients nāk atpakaļ laikā pēc laika. Un viņš / viņa būs, ja jums, ka rīkojums nosūtīti ātri, lēti un droši (kā nesasmalcinātas).

Ja kuģniecības dažus nelielus priekšmetus katru dienu, nekādu problēmu. Bērni var palīdzēt, jūsu laulātais – tas ir īsts ģimenes uzņēmums ar ģimeni darboties. No otras puses, ja jūs pārdodat izvelkamais dīvāni online, jo jūsu brālis var iegūt par jums vairumtirdzniecība, jums piepildījumu palīdzēs dienā jums sākt.

Ir svarīgi, lai jūs faktors uzglabāšanas, iepakošanas, kuģniecības un pasta jūsu sākotnējā biznesa plānā. Šie izdevumi ir diezgan daudz fiksēto un jums ir nepieciešams atrast lētāko veids, kā iegūt to no šeit, lai tur vienā gabalā.